מיקרוסופט

מיקרוסופט היא חברת התוכנה הגדולה בעולם והיצרנית המובילה של תוכנות מחשב.

 עוד בתחילת דרכה בשנת 1975, הציבה מיקרוסופט לעצמה יעד לפתח תוכנה עבור המחשב האישי, כדי להעניק לאנשים ולעסקים כלים טובים בכדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בכל זמן, בכל מקום ובאמצעות כל מכשיר.

קו המוצרים של מיקרוסופט כולל מערכות הפעלה של מחשבים אישיים, יישומי שרת לסביבות שרת/לקוח, יישומים עסקיים וצרכניים, תוכניות מדיה אינטראקטיביות, פלטפורמות אינטרנט וכלי פיתוח. בנוסף, מיקרוסופט מציעה גם שירותים מקוונים, ספרות בנושא המחשב האישי, וגם עוסקת במחקר ובפיתוח מוצרי תוכנה בטכנולוגיה מתקדמת. מוצרי מיקרוסופט זמינים בלמעלה מ- 30 שפות ונמכרים ביותר מ- 50 מדינות, וניתנים להפעלה ברוב דגמי המחשב האישי המבוססים על מעבדי אינטל ובמחשבי Apple.

החזון שליווה את מיקרוסופט מתחילת דרכה, "מחשב על כל שולחן עבודה ובכל בית" מצטרף כיום למחויבות העמוקה לטכנולוגיות האינטרנט שמרחיבות את עוצמתו והשפעתו של המחשב האישי ואת היכולת של משתמשיו. בהיותה יצרן התוכנה המוביל בעולם, מיקרוסופט שוקדת ליצור מוצרים חדשניים העונים על הצרכים המתפתחים של לקוחותיה. ההשקעה הגדולה של מיקרוסופט במחקר ופיתוח יחד עם מחויבותה העמוקה למשוב שמקבלת מלקוחותיה, מאפשרים לה להציע שיפורים טכנולוגיים שמאפשרים לספק ללקוחות מוצרי תוכנה באיכות הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום.

חב' מיקרוסופט מאמינה כי: על כל חברה מצליחה מוטלת האחריות להשתמש במשאביה ובהשפעתה כדי ליצור שינוי חיובי בעולם לטובת כלל בני האדם.  פעולתה הממושכת של מיקרוסופט בתחום המעורבות החברתית ברחבי העולם ממוקדת ברתימת משאביה וחוזקותיה מהזירה העסקית לזירה החברתית. זאת על מנת ליצור הזדמנויות בקהילות בכל העולם, לטפח צמיחה כלכלית, ולשרת את טובת הכלל באמצעות טכנולוגיות חדשניות, תוך שיתוף פעולה עם ארגונים ממשלתיים, תעשייתיים וקהילתיים. 30 שנים של מעורבות בקהילה הניבו למיקרוסופט מבחר שותפויות קהילתיות, המבוססות על מחויבות הדדית למצוא פתרונות טכנולוגיים מספקים, שיחוללו שינוי ממשי ומתמשך בחיי אנשים.

 במטרה להאיץ התפתחות חברתית וכלכלית, מפעילה מיקרוסופט תוכנית עולמית לתרומת תוכנות לארגוני המגזר השלישי בשווי מאות מיליוני דולרים.

יש לשים לב להערות הבאות בנוגע לתוכנית:

· תרומת התוכנות מיועדת לשימושן של עמותות העומדות בתנאים מקדימם כפי שמופעים בתנאי הזכאות ומיועדת לשימושן של העמותות בלבד.

· כל ארגון שקיבל זכאות יכול לבקש עד 6 סוגי מוצר ועד 50 רשיונות למוצר לכל פרק זמן של שנתיים

· ארגון יכול להזמין רשיונות נוספים לסוגי תוכנות שכבר קיבל דרך תוכנית מענקי התוכנה של מיקרוסופט (כחלק מההזמנה הקודמת במסגרת אותו מחזור הזמנה הנמשך שנתיים).

· ארגון העומד בקריטריונים יכול לבצע שתי הזמנות לכל היותר (הזמנה אחת לשנה) במהלך תקופה של שנתיים. מיד אם אישור בקשתכם, נשלחת הודעת לכתובת הדואר האלקטרוני של הארגון (לא לכתובתו של האדם שביקש את המוצר).

למידע נוסף אודות מיקרוסופט, היכנסו לקישור שאלות ותשובות "כיצד נוכל לקבל פרטים נוספים על מיקרוסופט".